Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania:

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

W ramach projektu udało się

zrealizować następujące działania: 

Serdecznie Zapraszamy

IMPR ! M
To było wyjątkowe spotkanie

DSC 0433 w

W niedzielne popołudnie 15 grudnia 2013r. w Domu Strażaka w Tłuczani 12 Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentowało tradycyjny stół wigilijny. Wzrok przybyłych gości przyciągały piękne dekoracje, pachnące ciasta i karp przygotowany na różne sposoby.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Warsztaty przedświąteczne

DSC 0266 w

W poniedziałkowe popołudnie w sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy obyły się warsztaty przedświąteczne dla Kół Gospodyń Wiejskich. Podczas tych warsztatów każda z Pań wykonała samodzielnie stroik bożonarodzeniowy.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Uroczysta sesja Rady Powiatu Wadowickiego

export jpg 002

19 listopada w Wadowickim Centrum Kultury odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu Wadowickiego. Przewodniczący Rady Józef Łasak, Wicestarosta Marta Królik i Starosta Jacek Jończyk podsumowali trzeci rok pracy samorządu powiatowego bieżącej kadencji.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia

SDC12890

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy rozpoczęło realizację projektu pn. „Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia: warsztaty kulinarne oraz wydanie kalendarza kulinarnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Gmimme Dożynki już za nami

dozynki łaczany

Dożynki to czas zbiorów, dziękczynienia za otrzymane plony. Czas szczególny, w którym po wysiłku i kłopotach dnia codziennego mijają wszelkie smutki, a strudzone ręce z radością niosą plon - owoc pracy, dający nadzieję na lepsze jutro.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja łączy pokolenia

DSC 0447

Zakończyły się międzypokoleniowe warsztaty z wicia wieńcy i stroików dożynkowych. Seniorki wraz z wnukami tworzyły piękne kompozycje Nie ma lepszego sposobu na przekazywanie wiedzy praktycznej - jak wspólne warsztaty.

 

 

 

 

Więcej…
 
Zasmakuj w Małoposce

DSC 0320 dowiad

Podczas trwającego w Krakowie „Festiwalu Pierogów” zgromadzona publiczność miała okazję nie tylko skosztować ale i również przyjrzeć się jak powstaje klops z karpia zatorskiego w zalewie octowej.

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Sandomierzu

sandomierz KGW miniNowoczesne Gospodynie odwiedziły jedno z uroczych śreniowiecznych Polskich miast - Sandomierz. Wyjazd zorganizowny został w tamach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Nowoczesna Gospodyni a partnerami przedsięwzięcia było Województwo Małopolskie oraz Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy.

FOTOGALERIA

 

 

 

 

 
Turniej KGW

anioł

Jak co roku przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z z terenu Gminy Brzeźnica spotkały się na Turnieju Słaba Płeć.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 10