Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

 

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

 

Serdecznie Zapraszamy

NORD 2 M

 


 

N W m

 


 

1

 


 

2

 


 

3

 


 

4

 
Tradycyjne smaki i smaczki

DSC 1198

„Tradycyjne smaki i smaczki”- tak nazywało się stoisko degustacyjne, które przygotowały panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy 1 czerwca 2014 roku na Miejskim Stadionie w Wadowicach.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Debata pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski"

Debata pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski"

W dniu 21 maja 2014 r Stowarzyszenie Dolina Karpia wraz z przedstawicielkami Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich "Nowoczesna Gospodyni" miało przyjemność uczestniczyć w debacie pt. "UE a rozwój cywilizacyjny Polski", która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie.

 

 

Więcej…
 
Informacja

articlesZarząd Stowarzyszenia "Nowoczesna gospodyni" zaprasza na bezpłatne warsztaty muzyczne. Warsztaty skierowane są do mieszkańców gminy Brzeźnica.

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wielkanocnego w Brzeźnicy

Stoly Wielkanoc

„Powiat Wadowicki bogaty w tradycje kulinarne”- pod takim tytułem 6 kwietnia 2014r odbyło się spotkanie przedświąteczne w Brzeźnicy. Stoły w Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy uginały się od mazurków, jajek pod różnymi postaciami, babkami, pasztetami, wędlinami, i innymi pysznościami.

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Berlinie

DSC 0481 w

Przedstawicielki Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy promowały Małopolskę podczas największych w Europie targów rolno - spożywczych - Grüne Woche 2014.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
To było wyjątkowe spotkanie

DSC 0433 w

W niedzielne popołudnie 15 grudnia 2013r. w Domu Strażaka w Tłuczani 12 Kół Gospodyń Wiejskich zaprezentowało tradycyjny stół wigilijny. Wzrok przybyłych gości przyciągały piękne dekoracje, pachnące ciasta i karp przygotowany na różne sposoby.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Warsztaty przedświąteczne

DSC 0266 w

W poniedziałkowe popołudnie w sali Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy obyły się warsztaty przedświąteczne dla Kół Gospodyń Wiejskich. Podczas tych warsztatów każda z Pań wykonała samodzielnie stroik bożonarodzeniowy.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Uroczysta sesja Rady Powiatu Wadowickiego

export jpg 002

19 listopada w Wadowickim Centrum Kultury odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu Wadowickiego. Przewodniczący Rady Józef Łasak, Wicestarosta Marta Królik i Starosta Jacek Jończyk podsumowali trzeci rok pracy samorządu powiatowego bieżącej kadencji.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia

SDC12890

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy rozpoczęło realizację projektu pn. „Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia: warsztaty kulinarne oraz wydanie kalendarza kulinarnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 8