Projekty

Senior czynny i uczynny

LOGO


Termin realizacji:

1.06.2018 – 30.11.2018


<<  Czytaj więcej  >>

 

 


 

Senior potrójnie aktywny

 

LOGO WOJ


Termin realizacji:

01.05.2018 – 30.11.2018

 

<<  Czytaj więcej  >>

 

Serdecznie Zapraszamy

NORD 2 M

 


 

N W m

 


 

1

 


 

2

 


 

3

 


 

4

 
Wycieczka edukacyjna
Do_Wiadomosci_07_part_10

To już druga w tym roku wycieczka członkiń Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni”.Tym razem oprócz aspektu rekreacyjnego, wycieczka miała charakter edukacyjny.

Panie zwiedziły Miasteczko Galicyjskie oraz park Etnograficzny w Nowym Sączu.

 

 

 

 

Więcej…
 
Turniej KGW

Do_Wiadomosci_2012Jak szybko można ubrać strój krakowski?
Ile goli strzela „babska” drużyna?
Odpowiedzi na te pytania można było zobaczyć 1 lipca 2012 roku, gdzie wczesnym popołudniem 11 Kół Gospodyń Wiejskich stawiło na płycie rynku w centrum Brzeźnicy.

 

 

Więcej…
 
Tradycja Świąt Wielkanocnych

Wiadomosc_2012
Spotkania przedświąteczne na dobre wpisały się do kalendarza imprez, corocznie gromadząc mieszkańców naszej gminy. Spotkanie przedświąteczne „Tradycja Stołu Wielkanocnego” odbyło się 25 marca 2012 r w sali Wiejskiego Domu Kultury w Marcyporębie.

 

 

 

Więcej…
 
Tradycyjnie i świątecznie
na_gorc

Każdy, kto w niedzielne popołudnie przyjechał do Kopytówki na spotkanie przedświąteczne, poczuł smak nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Tegoroczne spotkanie  "Tradycja Stołu Wigilijnego" odbyło się 11 grudnia 2011r. w Domu Strażaka w Kopytówce.

 

 

 

 

Więcej…
 
Ogłoszenie
articles

Zarząd Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni” informuje, że w dniu 10 listopada 2011 roku o godz. 18.00 odbędzie się zebranie w sprawie spotkania przedświątecznego „Stoły Wigilijne”. Zebranie odbędzie się w Klubie Andulka w Brzeźnicy.

Lucyna Przystał

 
Ruszyła „Akademia rozmaitości”

warsztaty_taneczneStowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy rozpoczęło realizację projektu pn. „Akademia rozmaitości – warsztaty dla twórczych kobiet z gminy Brzeźnia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013.

Więcej…
 
Dożynki 2011
na_gorc_-_dozynkim

Dożynki to święto wszystkich rolników, podsumowanie wysiłku i trudu pracy na roli.

Panie z Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” były współorganizatorkami tegorocznych dożynek gminnych, które odbyły się w tym roku w Chrząstowicach.

 

 

 

 

Więcej…
 
Turniej Kół Gospodyń Wiejskich 2011
min1_36

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” oraz Centrum Kultury i promocji w Brzeźnicy zorganizowało Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – „Słaba płeć”.   Honorowy Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Brzeźnica, a partnerem przedsięwzięcia było Województwo Małopolskie.

Więcej…
 
Nasz Region Naszą Szansą
Malopolska_logo_rgb

Stowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” otrzymało dotację w wysokości 2 000,00 złotych na realizację projektu „Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Słaba Płeć”.

W ramach otrzymanej dotacji Stowarzyszenie zorganizuje turniej dla wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Brzeźnica. Turniej obędzie się 17 lipca 2011 roku na boisku sportowym w Brzeźnicy.

Serdecznie zapraszamy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 8