Podsumowanie projektu PZU

LOGO-CMYK

Przy ciastku oraz herbacie spotkali się Harcerze z 51 Drużyny „Wędrownicy” z Brzeźnicy oraz seniorki ze stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” aby wspólnie podsumować projekt „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki”.

 

 

 

Więcej…
 
Na tropie Tadeusza Kościuszki

DSC 0595 w

16 października odbyła się wycieczka do Krakowa - druga z cyklu projektu „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki” będącego częścią programu „PZU z kulturą” dofinansowanego przez Fundację PZU.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Gospodynie w Zawoi

4 w

Na zaproszenie Senatora Andrzeja Pająka, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Brzeźnicy odwiedziły Zawoję. Piękna pogoda sprzyjała wędrówką po tej wyjątkowej miejscowości.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki

gorącąW dniach 29 – 30 września 2014 r. odbyła się pierwsza wycieczka w ramach projektu „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki” dofinansowanego przez Fundację PZU.

 

 

 

 

Więcej…
 
Dożynki Gminne w Brzeźnicy

dożynki Brzeźnica maxi1

W niedzielę 7 września 2014 r. Gmina Brzeźnica bardzo uroczyście obchodziła święto plonów. Organizatorami tegorocznych uroczystości byli: Wójt Gminy Brzeźnica, Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni", Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy, Rada Sołecka w Brzeźnicy, Koło Gospodyń Wiejskich w Brzeźnicy, LKS "Nadwiślanka" w Brzeźnicy oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnicy.

 

Ciąg dalszy na stronie ckbrzeznica.pl >> zobacz

 

 

 
Dożynki Wojewódzkie

dozynki - osiek

Przedstawicielki Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni” uczestniczyły w XVI Dożynkach Wojewódzkich Województwa Małopolskiego, które odbyły się 31 sierpnia 2014 r.
Nasze panie wzięły udział w konkursie wieńcy dożynkowych w kategorii: Wieniec tradycyjny”.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć >> zobacz

 

 

 
Razem nad Skawą

DSC 0516

30 sierpnia 2014 r w Tomicach odbyła się impreza promująca dorobek artystyczny i potencjał kulturowy gmin wchodzących w skład Doliny Karpia.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Rusza projekt „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki”

PZUStowarzyszenie „Nowoczesna gospodyni” rozpoczyna realizację projektu pt. „Wędrujemy tropem Tadeusza Kościuszki” dofinansowanego przez Fundację PZU.

Więcej…
 
Stowarzyszenie "Nowoczesna Gospodyni" w finale Małopolskiego Festiwalu Smaku

Festiwal Smaku maxi1

W miniony weekend 23 i 24 sierpnia 2014 r. na Placu Wolnica w Krakowie odbył się finał X Małopolskiego Festiwalu Smaku. Wzięło w nim udział 60 wystawców z całej Małopolski.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 8