Turniej KGW

anioł

Jak co roku przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z z terenu Gminy Brzeźnica spotkały się na Turnieju Słaba Płeć.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
„Nowoczesna gospodyni” z tradycjami

Tradycyjne Smaki Smaczki

„Tradycyjne smaki i smaczki”- tak nazywało się stoisko degustacyjne, które przygotowały panie ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” z Brzeźnicy 2 czerwca 2013 roku na Miejskim Stadionie w Wadowicach.

 

 

 

 

Więcej…
 
Panie ze stowarzysznia Nowoczesna Gospodyni na polańskim kiermaszu wielkanocnym

P3240080

W niedzielę 24 marca w Polance Wielkiej odbył się Kiermasz Polański zorganizowany przez Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wielskich – Twórczych Kobiet w Polance Wielkiej.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Tradycja Stołu Wielkanocnego

Do Wiad Stoly 2013

Jak zrobić wielkanocnego mazurka, czym przystroić świąteczny stół, co powinno się znaleźć w koszyku? – to tylko część tajemnic, którymi podzieliły się gospodynie podczas spotkania przedświątecznego – Tradycja Stołu Wielkanocnego w gminie Brzeźnica.

 

 

 

 

Więcej…
 
Dobiegły końca przedświąteczne warsztaty

Do Wiad 20 03 2013NG

W ramach projektu "Tradycja łączy pokolenia" dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zrealizowano warsztaty wielkanocne dla pań ze Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni”.

 

 

 

 

Więcej…
 
Ogłoszenie !

articles

Zarząd Stowarzyszenia „Nowoczesna Gospodyni” informuje, że w dniu 21 lutego 2013 roku o godz. 18.00 odbędzie się zebranie sprawozdawczo – wyborcze wszystkich członków Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w Klubie Andulka w Brzeźnicy.

Prezes Stowarzyszenia

Lucyna Przystał

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że projekt Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni” pn. „Promocja lokalnych walorów kulinarnych Doliny Karpia poprzez organizację warsztatów kulinarnych oraz wydanie kalendarza kulinarnego” został pozytywnie oceniony przez Radę Stowarzyszenia. Nasz wniosek uzyskał 19,81 punktów i jest najwyżej ocenionym wnioskiem złożonym do Doliny Karpia w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”.

 

 

 
„Kruszynki” w Sosnowicach

DSC 0112 Do Wiad 02 2013

W ostatnią sobotę karnawału, panie z KGW w Sosnowicach zaprosiły dzieci i młodzież niepełnosprawną na bal.

 

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Promocja książki kucharskiej w Dolinie Karpia

tomice m

Podczas spotkania mającego na celu promocję najnowszej książki kucharskiej „Kulinaria Doliny Karpia”, nie zabrakło przedstawicielek Stowarzyszenia „Nowoczesna gospodyni z Brzeźnicy”.

 

 

 

 

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 8